Tootjad

Jälgi meie tegemisi
WK 595 Marathon

WK 595 Marathon

Maratoni- ja fitnessisüst nõudlikumale harrastajale

Rohkem infot


1 750,00 € -

  • Pikkus 595cm
  • Laius 45cm
  • Kaal 13kg
  • Kokpit 75x36cm
  • Tüür Standardvarustus
  • Tootmistehnoloogia VCC


Kas oled otsinud süsta, millega saaks treenida, maratonidel head tulemust teha ning vajadusel ka merel sõita? Kui jah, siis on WK-595 Marathon just sulle!

Eelkõige on WK-595 Marathon loodud edasijõudnud harrastajale, pidades silmas jõemaratone. Kuidas seda paati iseloomustada? Loomulikult on see kiire! Kuuemeetrise pikkuse ja 45cm laiuse maratonisüsta juures see ei saakski muud moodi olla. Kuid erinevalt näiteks sporsüstast iseloomustab seda väga hea manööverdamisvõime. WK-595 Marathon on enamikes jõeoludes juhitav isegi ilma tüüri abita. Ning erinevalt võistlussüstast on seda võimalik ka mõistlikkuse piires kallutada. Veel üheks selle paadi iseloomulikuks omaduseks on tugevalt ülespoole kaarduv nina. Tänu sellele on võimalik jõemaratonidel tihti ette tulevatest takistustes (jäätükid, vette langenud puud, kivid jne) lihtsamalt ja paati vähem kahjustades üle sõita.

Tsideerides "Teleturgu" tahaks siinkohal öelda: "Aga see pole veel kõik!" WK-595 Marathon on sõidetav ka kergemates mereoludes, mida tõestavad head tulemused näiteks Lahemaa Maratonil. Võistlussüstast väiksem kokpit võimaldab sarnaselt meresüstale põlvi kokpiti servade all hoida. Nii on tasakaal ja kontroll paremad.

Klientide kommentaare pole hetkel.

Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Kassasse

VIDEOD