Tootjad

Jälgi meie tegemisi
WK 615 Extreme

WK 615 Extreme

Ambitsioonikas süst pikemateks meresõitudeks ja võistlustel osalemiseks. Pikkus: 615 cm, laius: 53 cm.

Rohkem infot

Hea pakkumine Hea pakkumine!
2 190,00 € -

  • Pikkus 615 cm
  • Laius 53 cm
  • Kaal 24-25 kg
  • Kokpit 75x40,5 cm
  • Tüür Standardvarustus
  • Tootmistehnoloogia GFC


Extreme Type R on sportsüst mereoludesse. Selle hüdrodünaamilised omadused annavad sulle eelise nii kiiruse kui efektiivsuse osas. Tõenäoliselt on tegu maailma ühe kiirema süstaga mereaerutamise või erinevates oludes toimuvate võistluste jaoks. Seda tõestavad ka mitmed head tulemused: võit ja rajarekord Stockholmi maratonil, võit 120 km pikkusel Tour de Gudenå võistlusel matkasüstade klassis jne.

 

Extreme Type R-i põhi kui ka tekk on lamineeritud core matti kasutades. See vähendab paadi kaalu ja lisab kerele jäikust. See tagab optimaalse hüdrodünaamika ka kõige raskemates ookeanioludes. Teki kuju kokpiti ümbruses on disainitud nii, et see lubaks sul võimalikult efektiivselt aerutada. Kokpitist leiad reguleeritava, 6 positsiooniga istme. Võistlussüsta jalapuu koos SmarTrack tüüriga teevad selle pika paadiga manööverdamise lihtsamaks. Jalapuu külge integreeritud pump töötab aerutamise ajal pidevalt, nii et enamasti on paadipõhi kuiv ka siis, kui aerutad ilma põlleta. Ning viimane kuid mitte tähtsusetu fakt - integreeritud Silva kompass on selle süsta puhul standardvarustuses!

 

Kui sina oled üks neist ambitsioonikatest mereaerutajatest, kes tahab pikkasid vahemaid kerge vaevaga ületada ning mõnikord võistlustel häid tulemusi taga ajada - mida sa veel ootad?

Klientide kommentaare pole hetkel.

Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Kassasse

VIDEOD