Tootjad

Jälgi meie tegemisi
Campo Loxia 16.7

Campo Loxia 16.7

Uudse TwinTex tehnoloogiaga kanuu. Pikkus 506cm, laius 97cm, kaal 35kg

Rohkem infot


1 590,00 € -

  • Pikkus 506cm
  • Laius 97cm
  • Kandevõime 475kg
  • Kaal 35kg
  • Tootmistehnoloogia TTX


Loxia 16.7 on uudse TwinTex tehnoloogiaga valmistatud perekanuu. Twin-tex on materjal, kus plastmassi sees on klaaskiudarmeering. Selline materjal on suurepärase löögikindlusega. Eesti oludes tähendab see praktiliselt purunematut kanuud. Võrreldes samuti löögikindlate PE-kanuudega, on Twintex tänu klaaskiududele oluliselt jäigem. Nii on selles ühendatud klaasplasti ja polüetüleeni paremad jooned. Ning süsinikumustrilisena näeb see kanuu suurepärane välja!

 

Kerekujult on Loxia 16.7 sümmeetrilise kerega, kergelt v-kujulise põhja ning  kergelt kaardus otstega lahtine kanuu. Suurepärase kursihoidmise juures on siiski säilinud ka hea manööverdusvõime. Suure kandevõime (maksimaalne 475 kg, optimaalne 300 kg) tõttu sobib see kanuu suurepäraselt 3 täiskasvanule või 2 täiskasvanule + 2 lapsele ka pikemate retkede tegemiseks.

 

Üks pisiasi veel. Kui pärast aastaid kasutamist tundub sulle, et su Twintex kanuu ei näe enam piisavalt hea välja, on seda võimalik umbes 1/3 uue kanuu hinna eest tehases täielikult taastada. Taastatud kanuu näeb välja täpselt sama hea kui täiesti uus.

 

Loxia 16.7 kanuud on saada musta ja valgena. 

Klientide kommentaare pole hetkel.

Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Kassasse

VIDEOD