Tootjad

Jälgi meie tegemisi
Meist


EastPole OÜ on 2001. aastast tegutsev eestimaine firma. Meie eesmärgiks on pakkuda aerutamishuvilistele kõike, mis lemmikhobiga tegelemiseks vaja läheb. Nii pakumegi sobivaid kajakke nii kärestikuaerutamiseks, jõgedel matkamiseks kui ka pikkade mereretkede jaoks ning samuti suurt hulka erinevat varustust. Hoiame maailma kajakitööstuses toimuval pidevalt silma peal ning üritame parima sellest ka Teieni tuua. Tänaseks on peamised brändid, millega tegutseme:

SeaBird Designs on üks kõige kiiremini arenevaid kajakitootjaid maailmas. Tänaseks on SeaBirdi tootevalikus nii merekajakid (komposiit ja PE), sportlikud kajakid kui ka alused kalameeste jaoks.

WorldKayaks on Eestimaine kajakitootja, kelle põhitoodanguks on kiired merekajakid.

Perception on Briti päritolu suurte traditsioonidega kajakitootja. Peamiseks toodanguks erinevad termoplastist matkakajakid

Prijon on legendaarne Saksa kajakitootja, kelle toodang on levinud kõikjal maailmas. Väga kõrgelt hinnatud ka matkakorraldajate hulgas. Võimalik, et kõige mugavama kokpiti ja kõige tugevamast plastikust kerega kajakid üldse.

Itaalia plastist kajakkide tootja. Valik on võrdlemisis suur - nii kärestikukajakid, matkakajakid kui ka merekajakid.

Jackson Kayaki tooted on kärestikukajakkide seas teenäitajateks. Nii hästi läbimõeldud ja nii mugavaid kajakke pole ühelgi teisel tootjal. 2009. aasta freestyle'i MM-il võideti Jacksoni paatidega kõik mis võimalik.

Gumotex on Euroopa tuntuim raftide ja täispuhutavate kajakkide/kanuude tootja.

Hiko Sport pakub suurt valikut erinevat aerutamisvarustust. Tänaseks on raske leida Eestis aerutajat, kellel varustus ei sisaldaks ühtegi Hiko toodet. Vestid, riietus, veekindlad kotid, ohutusvarustus - Hikol on need kõik olemas.

Kokatat on vaieldamatult parimate aerutamisriiete tootja. Riiete kulumiskindlus ja funktsionaalsus teeb silmad ette kõikdele konkurentidele.

TNP on Euroopas kõrgelt hinnatud aerutootja. Nende alumiinium/plastik aerud on matkakorraldajatele asendamatud.

Werner on maailma aerutootja nr. 1 ja seda nii mere- kui ka kärestikuaerude osas. Proovi Werneri aerusid ja saad ise aru miks...


Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Kassasse

VIDEOD