Tootjad

Jälgi meie tegemisi
EastPole kajakkide ja kanuude juures kasutatavad tootmistehnoloogiad ja materjalid

 

EastPole OÜ annab endast parima, et pakkuda teile tänapäevaseid ja usaldusväärseid kajakke ja kanuusid, mis pakuks nende omanikele meeldivaid hetki paljude aastate jooksul. Selleks täiustame ja arendame pidevalt nii oma tooteid kui ka tootmisprotsessi. Oleme avatud uuendustele nii süstaehituses kasutatavate materjalide kui ka tootmistehnoloogiate osas. Tänasel päeval pakume süstasid, mis on toodetud ühega järgnevatest materjali/tootmistehnoloogia kombinatsioonidest:

 

Tänasel päeval ja samuti lähitulevikus on enamus meie paate valmistatud käsitsi lamineeritud klaasplastist (GFC). Klaasplast on süstade ja kanuude tootmises kõige enam kasutust leidev materjal kuna see on väga kergesti vormitav ja sellele saab kergesti anda keerulise kuju. Et lamineerimine toimub käsitsi, on kogu protsess pidevalt meistri kontrolli all ning võimalus defektide tekkeks on minimaalne. Klaasplastist süsta kere koosneb järgnevatest kihtidest:

 

Suhteliselt kerge kaal ja hea kaalu/vastupidavuse suhe on klaasplastist süstade peamised iseloomustajad. Lisaks on klaasplastist süstade parandamine lihtne ning igaüks suudab seda pärast mõningast teadmiste omandamist ise teha.

 

 

Kuigi klaasplastist süstad näevad väga head välja, on vastupidavad ja suhteliselt kerge kaaluga, on võimalik veel paremaid tulemusi saada. Kõigi komposiitmaterjalide puhul on peamiseks eesmärgiks parima kiudude ja vaigu kombinatsiooni saavutamine. Vaik on vajalik, et kiud hoiaks soovitud vormi, kuid mida vähem vaiku komposiidis on, seda tugevam ja kergem on saadav tulemus. See on koht, kus vaakumtehnoloogia saab aidata. See võimaldab kasutada vähem vaiku ning samuti süsinik-kiudu ja sandwich- materjale. VCC süsta kere koosneb järgnevatest kihtidest:

 

Vaakumtehnoloogiaga, süsinik-sandwich materjali ning kõrgekvaliteedilist epoksiidvaiku kasutades valmistatud süst on klaasplastist süstaga võrreldes 30-40% tugevam ning umbes 20% kergem. Selline süst vastab ka Teie kõige kõrgematele ootustele


Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Kassasse

VIDEOD