Tootjad

Jälgi meie tegemisi
Enne veele minekut

Vaata kajak / kanuu üle:

    • Vaata, et paadil poleks suuremaid vigastusi (gel coatis suuremad praod);
    • Veendu, et tüür ja/või kiil saaks vabalt liikuda;
    • Proovi liigutada pedaale - kui need ei taha korralikult liikuda, siis on neid maa peal tunduvalt kergem puhastada kui hiljem merel;
    • Vaata, et nii dekinöörid kui ka -kummid oleks korralikult kinnitatud;
    • Vaata üle pakiruumide kummiluugid. Kui mõne luugiga on probleeme (kumm on kusagilt rebenenud või pragunenud), siis peaks luugi kindlasti välja vahetama.

Pagasi õige laadimine kajaki sisse aitab samuti kajakimatka täielikult nautida. Kuigi kõigil meie kajakkidel on pagasiruumid veekindla vaheseinaga eraldatud ning luugid on samuti veekindlad, on pakkimisel siiski mõttekas kasutada veekindlaid kotte. Kui pagasit on palju, siis on parem kasutada pigem mitut väiksemat kui üht suurt kotti. Väiksemaid kotte on lihtsam kajakki sisse paigutada ning nende abil on võimalik kajakk paremini tasakaalustada. Raskemad kotid on parema tasakaalu saavutamiseks mõistlik panna võimalikult kajaki keskosa lähedale.

Riietus. Õige riietus on samuti väga oluline. Liiga õhuke riietus võib põhjustada hüpotermiat (alajahtumist), mis pikema avamerel viibimise korral võib muutuda ohtlikuks. Sobiva riietuse leidmiseks tuleb jälgida nii õhu- kui kindlasti ka vee temperatuuri. Parim lahendus on kasutada spetsiaalselt aerutamiseks mõeldud riietust. Samuti võivad neopreenjalatsid osutuda väga kasulikeks.


Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Kassasse

VIDEOD