Tootjad

Jälgi meie tegemisi
Aquarius Sea Leopard

Aquarius Sea Leopard

Väiksema suurusega, briti stiilis meresüst Aquariuselt

Rohkem infot


1 790,00 € -

  • Pikkus 490 cm
  • Laius 50 cm
  • Sõitja kaal 50-75 kg
  • Kaal 21/18 kg
  • Kokpit 79×39 cm
  • Kiil standardvarustus


Aquarius Sea Leopard on klassikaliste joontega kaunis briti stiilis meresüst, mis on disainitud väiksematele ja kergema kaaluga aerutajatele, eriti naistele. Optimaalseks sõitja kaaluks on 50-75kg.

Põhjakujult on Sea Leopard keskosas praktiliselt lapik, kuid külgedelt küllalt tugevate kantidega. Seepärast on tegu mängulise ja küllalt hea kiirusega süstaga, mis käitub eeskujulikult ka rasketes mereoludes. Küllalt tugevalt ülespoole kaarduvad nina- ja sabaosa tagavad hea manööverdavuse. Briti stiilis süstale omaselt on SeaLeopard igati mõnus süst eskimopöörete jaoks.

Pedaalideks on laialt levinud SmarTrack, mida on võimalik kergelt reguleerida ka süstas sees istudes. Kokpiti taga asuv päevaluuk on sel süstal suurem kui enamusel meresüstadel. Nii on oma varustuse pakkimine ja sellele ligi pääsemine lihtsam.

Tootmistehnoloogia poolest on kõik Aquarius meresüstad toodetud vaakummeetodil. See tagab paadile enamusest konkurentidest kergema kaalu ning annab kerele hea jäikuse. Värvikombinatsioonidest on võimalik valida kas ühevärviline tekk ja põhi või värvikombinatsioon Pro+ (nagu juuresoleval pildil). Mõlema variadi puhul on võimalik valida endale meelepärased värvitoonid.

Klientide kommentaare pole hetkel.

Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Kassasse

VIDEOD