Tootjad

Jälgi meie tegemisi
SeaBird Fisherman12

SeaBird Fisherman12

Avatud teki ja katamaraankerega kalamehesüst. Pikkus: 366 cm, laius: 76 cm

Rohkem infot


660,00 € -

  • Pikkus 366 cm
  • Laius 76 cm
  • Kandevõime 145 kg
  • Kaal 25 kg
  • Tootmistehnoloogia PE


Fisherman 12 on enamat kui lihtsalt süst või kanuu - see on mitmekülgne tööriist looduses liikujale. Fisherman 12 sobib kalapüügiks, jahiks, sukeldumiseks, lindude vaatlemiseks, pildistamiseks, maalimiseks. Kuid lisaks sellele: selles on mugav ka terve päev järjest istuda, see viib sind erinevatesse paikadesse kiirelt kohale ning see on piisavalt ohutu, et sind probleemidest eemal hoida.

Katamaraankere annab sellele paadile stabiilsuse, kiiruse ja kursihoidmise osas suurepärase võimekuse. Pontoonid viivad ujuvuse paadi teljest eemale ja nii paraneb stabiilsus. Nii saavad osavamad kalamehed sellest süstast ka püstiasendis spinningut heita.

Pikkuse-laiuse suhe määrab suuresti ära paadi kiiruse. Kaks kitsast keret on selles osas parem kui üks lai kere. Kiiruse pole küll selle klassi paatide kõige tähtsam omadus, kuid kiiremini ja kergema vaevaga sihtkohta jõudmine on siiski alati teretulnud.

Kaks kitsast keret annavad ka parema kursihoidmisvõime, ilma et seejuures kaotaksid lühikesele kerele omast head manööverdavust. See omadus koos parema kiirusega teeb selle paadiga sõitmise nauditavamaks, kui paljude teiste kalamehepaatidega.

Mõnikord saame pakkuda tootmisdefektidega Fisherman12 süstasid, mille hinnaks 340-450 EUR. Infot saadavuse kohta küsi info@eastpole.ee!

Klientide kommentaare pole hetkel.

Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Kassasse

VIDEOD