Tootjad

Jälgi meie tegemisi
EastPole Paddles Isigaa

Traditsiooniline grööni aer, millel on teemantikujuline vars ja sujuv, "õlgadeta" üleminek varrest labaks

Rohkem infot


200,00 € -

Isigaa (inuiti keeles "miski mis püüab pilku") on traditsioonilise suuruse ja kujuga grööni aer. Sellel on teemantikujuline vars ja sujuv, ilma "õlgadeta" üleminek varrest labaks. Aer on valmsitatud lääne punasest seedrist (Thuja plicata). Lääne punase seedri puit on kaunis ja kerge kaaluga ning see ei lähe mädanema ka pikemaajalisel kokkupuutel veega. Heledad männipuust liistud on meie "kaubamärgiks" ning ühtlasi muudavad varre tugevamaks. Viimistlemiseks on aeru õlitatud mitu korda tungõliga. Õlitatud aer annab naturaalse ja sooja tunde ning see ei ole libe ka märjana.

Lisavõimalustena on Isigaa aer saadaval ka saarepuust otsaga (Isigaa Tip) või epovaigust valatud otsaga, mis pimedas helendab (Nanook Bone Edge Glow). Vaata galeriid, et neid võimalusi näha.

Grööni aeruga aerutamine on oluliselt õrnem lihastele ja liigestele, kui  aerutamine "eurolabadega" aeru või kulpaeruga. Grööni aer vaikne ja aerutades on pannakse igasse tõmbesse vähem jõudu. See on põhjus, miks grööni aer sobib väga hästi pikkadeks distantsideks. Ja otse loomulikult on grööni aeruga eskimopöörete tegemine ning aerutugede võtmine lihtsam, kui sa kunagi arvata oleks osanud!

 

  • Pikkus: standardpikkused on 210, 215, 220, 225 ja 230cm
  • Kaal: tüüpiline kaal jääb vahemikku 650-850g

Klientide kommentaare pole hetkel.

Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Kassasse

VIDEOD