Tootjad

Jälgi meie tegemisi
EastPole Paddles aleuudiaer

EastPole Paddles aleuudiaer

Traditsiooniline aleuudi aer

Rohkem infot


240,00 € -

EastPole Paddles aleuudiaer on veidi teistsugune traditsiooniline aer, mis originaalis pärineb Aleuudi saartelt, Alaskalt. Erinevalt grööni aerudest on aleuudiaerl ebasümmeetrilised labad. Laba üks külg (sculling side) on praktiliselt täiesti lapik ja sobib hästi pöörete ja aerutugede jaoks. Laba teisel küljel aga on tugevalt välja ulatuv "selgroog". See annab aerule vees väga hea stabiilsuse ja võimaldab jõulisemat tõmmet. Kaks külge kokku annavad aeru, mis on vaikne, millega on hea pöördeid teha ja millega saab jõuliselt aerutada.

EastPole Paddlese aleuudiaer on valmsitatud lääne punasest seedrist (Thuja plicata). Lääne punase seedri puit on kaunis ja kerge kaaluga ning see ei lähe mädanema ka pikemaajalisel kokkupuutel veega. Heledad männipuust liistud on meie "kaubamärgiks" ning ühtlasi muudavad varre tugevamaks. Viimistlemiseks on aeru õlitatud mitu korda tungõliga. Õlitatud aer annab naturaalse ja sooja tunde ning see ei ole libe ka märjana.

Aleuudiaeru valides peab arvestama, et aleuudiaeru pikkus peaks olema umbes 10cm pikem kui grööni aerul. Võrreldes tavalise "eurolabadega" aeruga võib vahe olla isegi kuni 15cm.

 

  • Pikkus: standardpikkused on 220, 225, 230, 235 ja 240cm
  • Kaal: tavaliselt jääb aleuudiaeru kaal vahemikku 700 kuni 1000 grammi

Klientide kommentaare pole hetkel.

Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Kassasse

Pakkumised

Vaata kõiki pakkumisi

VIDEOD